Strona główna
sobota, 8 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Iza, Seweryn
Reklama:

Reklama:

 

Data dodania: 11 kwietnia 2011

Strona główna » Aktualności » WirtualnyZgierz.pl zgarnął Kameleona!

wielkość tekstu:A | A | AReklama:

"JAWN-e" Biuro Rachunkowe Biegłego Rewidenta

pełne dane
Jawn-e Logo
reklama

WirtualnyZgierz.pl zgarnął Kameleona!

Miło nam poinformować, że nasz portal informacyjny został nagrodzony podczas tegorocznej Gali Kameleona, jaka odbyła się w piątek 8 kwietnia 2011 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu. WirtulalnyZgierz.pl otrzymał statuetkę w kategorii "Media".  
 
To już siódma Gala Kameleona, podczas której wręczono Statuetki Kameleona i wyróżnienia osobom, instytucjom i firmom wspierającym rozwój kultury w naszym regionie w 2010 r. Zostały one przyznane w dniu 18 marca 2011 r. przez Kapitułę Kameleona w składzie: Agata Drewnicz-Kaczmarek, Grzegorz Leśniewicz, Małgorzata Markowska, ks. Marcin Undas, Arkadiusz Walczak, Jadwiga Wlaźlińska. Wyniki obrad kapituły pozostały utajnione do czasu samej gali. 
 
Oprócz naszego portalu do nagrody nominowały były również takie tytuły jak: Ilustrowany Tygodnik Zgierski, Lokalny Punkt Informacyjny Eurodesk Polska, EZG.INFO.PL, MiastoDzieci.pl, Czasdzieci.pl, Miasto.zgierz.pl, Telewizja Polska Oddział w Łodzi, Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Centrum, Radio Łódź, Dziennik Łódzki.
 
W imieniu portalu WirtualyZgierz.pl nagrodę przyjął Piotr Majewski, założyciel i twórca serwisu. Odbierając statuetkę Kameleona z rąk wiceprezydent Bogumiły Kapusty oraz wiceprezydenta Grzegorza Leśniewicza, podziękował wszystkim osobom współpracującym i tworzącym strony za pomoc w redakcji serwisu, swojej narzeczonej za wsparcie, a także wszystkim czytelnikom oraz mieszkańcom, którzy sygnalizują problemy miasta. – To dzięki Państwu możemy pisać o tym co dobrego i co złego dzieje się w mieście i miejmy nadzieję, że o tym pierwszym będziemy mogli mówić więcej – powiedział Piotr Majewski
 
W kategorii "Media" oprócz statuetki przyznano również:
 • dwa  wyróżnienia dla  – serwisu  informacyjnego  EZG.INFO.pl – odebrała Justyna Zielińska, redaktor naczelna oraz portalu Miastodzieci.pl - odebrała Anna Perlińska, redaktor naczelna.
 
W kategorii "Działalność na Rzecz Społeczności Lokalnej" przyznano:
 • dwa wyróżnienia dla dr kanonika Andrzeja  Blewińskiego i Dariusza Zawadzkiego, ratownika medycznego. 
 • statuetkę dla Domu Dziennego Pobytu – odebrała Katarzyna Kapusta.
 
W kategorii "Sponsor" przyznano :
 • dwa wyróżnienia dla Wydawnictwa Family Cup - odebrał Janusz Leszczyc-Zielonacki oraz Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi,
 • statuetkę dla Katarzyny Galant-Matusiak Bestseller Retail Poland.
 
W kategorii Szczególne Osiągnięcia Artystyczne przyznano:
 • wyróżnienie dla  –  Krzysztofa Kociszewskiego
 • statuetkę dla  - Filipa Garbacza.
 
Galę uświetnił występ zespołów wokalnych „Sposób na Nudę” , „Sposobik na Nudę” z Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu,  Zespołu „Cantabile” działającego przy Gimnazjum Nr 1 w Zgierzu i występ akordeonisty Eliota Bekera i skrzypaczki Justyny Lichwały z ZSO im. Stanisława Staszica w Zgierzu oraz duetu gitarowego z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Zgierzu w składzie Adrian Latosiewicz i Jędrzej Zieleń – uczniów Krzysztofa Kociszewskiego.
 
Na Galę przybyli również: poseł Artur Dunin, poseł Agnieszka Hanajczyk, poseł Marek Matuszewski
 
Atrakcji podczas spotkania przysporzyły chwile braki prądu, przez co gala rozpoczęła się z lekkim opóźnieniem. Nie wpłynęło to jednak w żadnym stopniu na jakość i odbiór występów. Ciekawostką jest fakt, że przez chwilę w rolę fotoreportera portalu WirutalnyZgierz.pl wcielił się poseł Artur Dunin.
 
 

 

czytano: 3614 razy

źródło: wirtualnyzgierz.pl

Reklama:

Czytaj także:

WirtualnyZgierz.pl w najnowocześniejszej serwerowi w kraju

Mamy dobrą informację dla naszych czytelników. Nasz serwis internetowy zapisany jest obecnie na najszybszych serwerach w kraju oraz jednych z najnowocześniejszych w Europie! Fizycznie dane ...
dalej

Gala rozdania nagród w Banku Spółdzielczym w Zgierzu

W sobotę (12.02.2011 r.) w siedzibie Centrali Banku Spółdzielczego w Zgierzu przy ul. Długiej 62A miała miejsce uroczysta Gala Wręczenia Nagród wygranych w Loterii „Twoje ...
dalej

Strona głównaDrukuj dokument

A Ty co sądzisz na ten temat? Skomentuj.

wszystkich komentarzy: 2
 • ktx data dodania: 2011-04-12 13:51:50

  Witam Chciałam Panu Piotrowi Majewskiemu serdecznie pogratulować bardzo przyzwoitego Portalu, a Pani Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Jadwidze Wlaźlińskiej wyjątkowej intuicji w docenianiu ludzi.

 • Jacek data dodania: 2011-04-11 22:36:19

  SUPER! Gratuluję twórcom wirtualnego, portal jest coraz bardziej widoczni w mieście i oby tak dalej. Życzę jeszcze więcej sukcesów!

Proszę wpisać do poniższego formularza swoje dane oraz komentarz.

Jeśli podasz swój adres e-mail, zostaniesz automatycznie powiadomiony jeśli ktoś rownież skomentuje ten artykuł.

kod

Proszę przepisać cyfry wyświetlone powyżej:


Kalendarz wydarzeń

  Sierpień 2020 

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Reklama:
Ostatnio dodane
 • Praca 2017-03-14 11:24:54

  Zatrudnię Murarzy/Tynkarzy/Montera dociepleń na umowa o pracę. Praca przy ...

  więcej
 • Praca 2017-03-13 13:44:55

  Pracujesz na rynku odszkodowań! Jesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? ...

  więcej
 • Praca 2017-03-13 09:53:15

  Job Impulse Polska (kraz 3000) poszukuje osób na stanowisko: Operator ...

  więcej
Portal miejski WirtualnyZgierz.pl powstał z myślą o mieszkańcach Zgierza oraz okolic, a także o tych wszystkich zainteresowanych miastem. Misją serwisu jest promocja Miasta Zgierza poprzez nagłaśnianie wydarzeń miejskich oraz informowanie o aktualnościach i życiu w mieście. Twórcy za cel postawili sobie utworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy zgierzanami, organizacjami, urzędami oraz firmami w mieście oraz w jego sąsiedztwie. Stąd nacisk na interaktywną stronę portalu - możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń, aktualności miejskich, gospodarczych, sportowych, ciekawostek, imprez, zdjęć, filmów, informacji o firmach. Zapraszamy!
osób online: 8 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe Agawe
X
Kolejny trzeźwy poranek w Zgierzu Następny artykuł

Kolejny trzeźwy poranek w Zgierzu »