Strona główna
poniedziałek, 25 maja 2020 r.
imieniny obchodzą: Borys, Magda
Reklama:

Reklama:

 

Data dodania: 02 grudnia 2011

Strona główna » Aktualności » Wspieramy Pawła Rogalińskiego

wielkość tekstu:A | A | A



Reklama:

Sala Bankietowa Wanilia

pełne dane
www.salawanilia.pl
reklama

Wspieramy Pawła Rogalińskiego

Paweł Rogaliński. Dziennikarz, bloger, pochodzi z Łodzi. Choć ma dopiero 24 lata jego prace zostały dostrzeżone i docenione przez instytucje europejskie: Komisję Europejską, Parlament Europejski, a w Polsce przez Fundację im. Roberta Schumana. W 2010 r. zyskał tytuł blogera roku.

Obecnie Paweł walczy o staż w Brukseli w konkursie Europejskiej Partii Ludowej (EPL). Uczestnicy za zadanie mieli napisać esej na temat planowanego budżetu unii europejskiej (pt. „Na co wydać unijne pieniądze?”). Praca Pawła znalazła się w ścisłym finale. Nasz ziomek, aby wygrać potrzebuje głosów. 

- Wszyscy moi konkurenci mają potężne wsparcie lokalnych i regionalnych mediów. Liczę na wsparcie mediów z moich rodzinnych stron. Obecnie jestem na pierwszym lub drugim miejscu w zależności od godziny, bo wraz z moim głównym konkurentem idziemy "łeb w łeb" – mówi Paweł
 
Aby oddać głoś na pracę Rogalińskiego, wystarczą tylko dwa kliknięcia myszką na http://apps.facebook.com/konkurs_epl/. Tam też można zapoznać się z pracą łódzkiego blogera. Głosowanie trwa do 7 grudnia do północy (początkowo zaplanowano je do 5 grudnia, ale termin wydłużono).

Doceniam i dziękuję za każdy głos oddany na mnie. Zachęcam również do wklejania informacji o konkursie bezpośrednio na tablicy na facebooku – mówi Paweł Rogaliński

Zapraszamy również na blog www.rogalinski.com.pl
 

czytano: 3850 razy

źródło:

Piotr Majewski
WirtualnyZgierz.pl

Reklama:

Czytaj także:

Goudablog.pl – czyli zapiski tylko dla dorosłych

Daniel Tworski – dla znajomych Gouda. Mieszka w Dąbrówce, ale jak mówi Zgierz zna jak własną kieszeń. Ma 21 lat i pasjonuje go Internet, pozycjonowanie, grafika, tworzenie ...
dalej

Dzień Bloga 31 sierpnia

Dzisiaj swoje święto obchodzi BLOG. Dla mniej i bardziej zinformatyzowanych przypominamy, że blog to rodzaj strony internetowej o określonej liczbie uporządkowanych chronologicznie ...
dalej

Strona głównaDrukuj dokument

A Ty co sądzisz na ten temat? Skomentuj.

wszystkich komentarzy: 10
  • lolek30 data dodania: 2011-12-08 19:44:56

    Gratzy z wygranej!!! X)

  • kaśka data dodania: 2011-12-05 17:31:45

    głos oddany......

  • vipera data dodania: 2011-12-05 10:51:23

    Zagłosowane. Mam tylko nadzieje ze nie za późno. Ale z drugiej strony widze że przewaga już jest do wygrania i właśnie jej Panu życze

  • góral data dodania: 2011-12-04 23:14:08

    głos ode mnie też już poszedł.

  • kArol data dodania: 2011-12-04 21:03:25

    Panie Pawle - zdecydowanie najlepsza praca!

  • 4l3k data dodania: 2011-12-04 19:46:04

    Zagłosowane ;-)

  • Jacek data dodania: 2011-12-04 12:35:51

    Ja się najpierw pomyliłem i przeczytałem nie tą pracę co trzeba. I też myślałem że beznadziejna. A kliknąłem po prostu pracę osoby poniżej. A praca pana Pawła bardzo dobra. Wspomniał dosłownie o wszystkim. Niczego nie pominął, co było by warto dofinandować. Oddałem głosić właśnie na Pana

  • aśka data dodania: 2011-12-04 12:27:04

    A ja zagłosuję, bo to bardzo dobra propozycja budzetu!

  • Jacek Grzecki data dodania: 2011-12-04 12:23:16

    Przeczytałem tą pracę i nie zagłosuję na Rogalińskiego - zero konkretów, bez konkretnych propozycji działań. Tak to możemy debatować bez końca

  • sebastian223 data dodania: 2011-12-03 11:49:53

    Najpierw wypadało by poczytać te blogi, a później zdecydować czy w ogóle zagłosować na tego Pawła. Ja przeczytałem NIESTETY kilka publikacji... Wazelina jednym sowem

Proszę wpisać do poniższego formularza swoje dane oraz komentarz.

Jeśli podasz swój adres e-mail, zostaniesz automatycznie powiadomiony jeśli ktoś rownież skomentuje ten artykuł.

kod

Proszę przepisać cyfry wyświetlone powyżej:


Kalendarz wydarzeń

  Maj 2020 

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Reklama:
Ostatnio dodane
  • Praca 2017-03-14 11:24:54

    Zatrudnię Murarzy/Tynkarzy/Montera dociepleń na umowa o pracę. Praca przy ...

    więcej
  • Praca 2017-03-13 13:44:55

    Pracujesz na rynku odszkodowań! Jesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? ...

    więcej
  • Praca 2017-03-13 09:53:15

    Job Impulse Polska (kraz 3000) poszukuje osób na stanowisko: Operator ...

    więcej
Portal miejski WirtualnyZgierz.pl powstał z myślą o mieszkańcach Zgierza oraz okolic, a także o tych wszystkich zainteresowanych miastem. Misją serwisu jest promocja Miasta Zgierza poprzez nagłaśnianie wydarzeń miejskich oraz informowanie o aktualnościach i życiu w mieście. Twórcy za cel postawili sobie utworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy zgierzanami, organizacjami, urzędami oraz firmami w mieście oraz w jego sąsiedztwie. Stąd nacisk na interaktywną stronę portalu - możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń, aktualności miejskich, gospodarczych, sportowych, ciekawostek, imprez, zdjęć, filmów, informacji o firmach. Zapraszamy!
osób online: 17 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe Agawe
X
Ukradli studzienki na złom Następny artykuł

Ukradli studzienki na złom »