Strona główna
piątek, 17 listopada 2017 r.
imieniny obchodzą: Grzegorz, Salomea
Reklama:

Reklama:

 

Data dodania: 01 grudnia 2016

Strona główna » Aktualności » Ile dziś płacimy w kantorze? - artykuł sponsorowany

wielkość tekstu:A | A | A



Reklama:

ITALOOPTICA Centrum Okulistyczno-Optyczne

pełne dane
www.italooptica.pl
reklama

Ile dziś płacimy w kantorze? - artykuł sponsorowany

 Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, a zaraz po nich zimowe ferie to powód, dla którego Polacy częściej niż zwykle wymieniają złotówki na inne waluty. Odkąd na rynku pojawiły się kantory internetowe, nie możemy narzekać na wysokie marże w tej branży. W okresie świątecznym niektóre z kantorów proponują dodatkowe obniżki. Ile więc zapłacimy za ich usługi?

Wymiana walut bez spreadu

Zwykle kantor pobiera za swoje usługi opłatę, w przypadku kantorów online jest ona zdecydowanie niższa, niż w kantorach stacjonarnych. Wyższa jest za to konkurencja między tymi podmiotami, dlatego właśnie kantory internetowe starają się, by ich usługi były jak najwyższej jakości i jak najtańsze. Jak bardzo kantory mogą obniżyć ceny?

Wymiana walut w promocji może okazać się bardzo zyskowna. W niektórych przypadkach można liczyć zakup dewiz może odbywać się z pominięciem spreadu. Taką właśnie promocję prowadzi aktualnie powiązany z Reiffeisen Polbankiem Rkantor. 

Z atrakcyjnej ceny walut może skorzystać każdy, kto zarejestruje się Rkantorze i podając kod polecający 32771582. Na powitanie klientowi zostaną przyznane punkty, które uprawniają go do wymiany waluty po kursie średnim. Za rejestrację otrzymuje się 1000 punktów, za polecenie znajomego – kolejne 500. Każdy posiadany punkt umożliwia wymianę 1 jednostki waluty w promocyjnej cenie. Punkty można zdobyć także w trakcie zawierania kolejnych transakcji. Za każdą wymienioną jednostkę waluty RKantor dolicza 1 punkt. W efekcie, klient który zwykle i tak korzysta w tym kantorze z wyjątkowo tanich usług (przeważnie spread w RKantorze wynosi ok. 2 groszy) może zyskać jeszcze więcej. 

Których walut dotyczy promocja? Wszystkich, które są oferowane klientom w RKantorze, tj. złotówek, euro, funtów szterlingi, franków szwajcarskich oraz dolarów amerykańskich.

Wymiana w internecie bez konta walutowego – czy to możliwe?

RKantor wykorzystał sieć banku Reiffeisen Polbank do ułatwienia życia tym osobom, które nie zdecydowały się, by otworzyć konto walutowe. Nie ponosząc dodatkowych opłat, klient kantoru może odebrać wymienione w sieci dewizy w wybranej placówce Reiffeisen Polbank.

Inną możliwością udostępnioną przez RKantor jest wypłata waluty w bankomacie Euronetu przy pomocy kodu sms. Ponadto osoby, które posiadają konto walutowe również mogą liczyć na specjalne korzyści. Jeśli rachunek otwarty jest w jednym z 14 najpopularniejszych banków (między innymi Lion's Bank, Millenium, Alior, BZ WBK, ING, PKO BP, Reiffeisen Polbank, Bank Pekao, Idea Bank, BNP PARIBAS) RKantor przeleje walutę bez pobierania opłaty za tę czynność.

czytano: 1124 razy

źródło: rkantor.com

Reklama:

Czytaj także:

Wycieraczka systemowa do domu - artykuł sponsorowany

 Wycieraczki systemowe to element, który najczęściej spotkać można w budynkach publicznych, często uczęszczanych i odwiedzanych. Nie zmienia to jednak faktu, że wycieraczka ...
dalej

Laserowe usuwanie włosów (artykuł sponsorowany)

 Zabiegi usuwania włosów przy użyciu lasera stają się coraz powszechniejszą metodą. Wysoka popularność jest efektem trwałego, komfortowego efektu. Decydując się na serię ...
dalej

Strona głównaDrukuj dokument

A Ty co sądzisz na ten temat? Skomentuj.

wszystkich komentarzy: 16
  • jadge data dodania: 2017-11-08 14:23:39

    Bardzo wiele korzyści odkryłam w wymianie walut na Gieldawalut.com. Najlepsza jest opcja dodatkowego oszczędzania pieniędzy poprzez cashback.

  • Andros333 data dodania: 2017-10-31 22:39:24

    Ze swojej strony mogę polecić bardzo dobry kantor online Pluskantor.pl, który ma najlepszą ofertę na rynku. Kursy są bardzo atrakcyjne, a transakcje są przeprowadzane bardzo szybko, dzięki czemu przeliczone pieniądze dostajemy bardzo szybko bez żadnych problemów.

  • Paweł data dodania: 2017-10-17 22:37:01

    O tym, że wymiana waluty przez net jest tańsza od paru lat dobrze wiem:) Natomiast wspomniana Gieldawalut.com jest o tyle dobra, że została przystosowana do mobilnych sprzętów, więc nie muszę mieć nawet komputera w zasięgu żeby wymienić tam walutę, zwykły smartfon mi wystarcza.

  • Dorian data dodania: 2017-10-11 22:14:10

    Na platformie Gieldawalut.com warto przewalutować każdą sumę. Taniej niż w banku czy zwykłym kantorze jest zawsze:)

  • Winslet data dodania: 2017-10-03 21:07:38

    Kolega ma rację, Pluskantor jest godny polecenia. Dodam, że również z uwagi na błyskawiczne finalizowanie transakcji.

  • Adrian data dodania: 2017-09-30 15:19:00

    Ze wszystkich kantorów internetowych moim ulubionym jest Pluskantor.pl, który ma w ofercie genialne kursy, a także zerowy spread do kwoty 5000. Super sprawa!

  • delphi data dodania: 2017-09-15 15:29:01

    Wymieniając na Gieldawalut.com płacę za pzewalutowanie baaaardzo mało bo zaledwie 0,2%. Przy dużym obrocie w ciągu miesiąca otrzymałem jeszcze rabat.

  • dolomd data dodania: 2017-09-13 22:25:17

    Jak parę lat temu zainteresowałem się tematem, znalazłem Amronet, do dziś korzystam z usług tego kantoru. Mam pewność co do jakości obsługi i tego, że wymiany odbywają się bezpiecznie.

  • Anna L data dodania: 2017-08-23 23:58:51

    Zainteresowała mnie wspomniana w komentarzach platforma Gieldawalut.com. Porównywałam kursy w necie i ta firma wypada bardzo dobrze. Na razie założyłam konto żeby przetestować i móc z rabatem przewalutować pierwsze srodki;)

  • adi1984 data dodania: 2017-08-16 22:56:29

    Najbardziej odpowiada mi wymiana waluty online w Pluskantor.pl. Bez prowizji przy bardzo atrakcyjnej wycenie. Do mojego banku mam też darmowe przelewy.

  • karolexrex data dodania: 2017-08-06 22:13:56

    Korzystam głównie z platform wymiany walut, wybieram te które są tanie i bezpieczne, teraz od miesiąca na Gieldawalut.com kupuję EUR dla firmy, myślę ża warto tu na dłużej, nawet FV otrzymuję.

  • koleszzzka data dodania: 2017-07-31 23:00:28

    Założyłem sobie niedawno konto w Pluskantor.pl właśnie. Z rabatem 80% dokonałem pierwszej wymiany.

  • Ewwa data dodania: 2017-07-18 20:56:11

    Spread walutowy około 40 gr! taki koszt jest w pobliskim kantorze, natomiast w internetowym Pluskantor.pl to zaledwie ułamki grosza. Oczywiste zatem, że wolę wymieniać kasę w necie.

  • rawpol34 data dodania: 2017-03-31 22:26:47

    Dzięki e-przewalutowaniu w Amronet obniżyłem raty swojego kredytu. Dzięki tej oszczędności mam szansę odłożyć pieniądze i spłacić wcześniej uciążliwe zobowiązanie.

  • lucaT data dodania: 2017-03-30 21:08:46

    Najniższe opłaty są w internetowych kantorach. Np. 0,2% prowizji zamiast spreadu przy znacznie korzystniejszym kursie. Dlatego bardzo chętnie wymieniam ostatnio przez Amronet. No i mogę od razu z kantoru wypłacać na dowolne konto, dzięki czemu oszczędzam czas.

  • liwia data dodania: 2017-02-09 22:55:52

    E-kantory to świetna opcja aby obniżyć koszty wymiany waluty, a wygoda i szybkość transakcji nieporównywalna.Do tego akcje promocyjne czy nawet możliwości dodatkowego pozyskania środków- ja np.biorę udział w programie partnerskim Amronet. Nie ponoszę także kosztu spreadu.

Proszę wpisać do poniższego formularza swoje dane oraz komentarz.

Jeśli podasz swój adres e-mail, zostaniesz automatycznie powiadomiony jeśli ktoś rownież skomentuje ten artykuł.

kod

Proszę przepisać cyfry wyświetlone powyżej:

I nie ma linii tramwajowej 46

"Stowarzyszenie na rzecz Obrony Podmiejskiej Komunikacji Tramwajowej w Regionie Łódzkim" prezentuje ...

Zarejestruj się

Kalendarz wydarzeń

  Listopad 2017 

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Reklama:
Ostatnio dodane
  • Praca 2017-03-14 11:24:54

    Zatrudnię Murarzy/Tynkarzy/Montera dociepleń na umowa o pracę. Praca przy ...

    więcej
  • Praca 2017-03-13 13:44:55

    Pracujesz na rynku odszkodowań! Jesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? ...

    więcej
  • Praca 2017-03-13 09:53:15

    Job Impulse Polska (kraz 3000) poszukuje osób na stanowisko: Operator ...

    więcej
Portal miejski WirtualnyZgierz.pl powstał z myślą o mieszkańcach Zgierza oraz okolic, a także o tych wszystkich zainteresowanych miastem. Misją serwisu jest promocja Miasta Zgierza poprzez nagłaśnianie wydarzeń miejskich oraz informowanie o aktualnościach i życiu w mieście. Twórcy za cel postawili sobie utworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy zgierzanami, organizacjami, urzędami oraz firmami w mieście oraz w jego sąsiedztwie. Stąd nacisk na interaktywną stronę portalu - możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń, aktualności miejskich, gospodarczych, sportowych, ciekawostek, imprez, zdjęć, filmów, informacji o firmach. Zapraszamy!
osób online: 20 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe Agawe
X
Jechał motorem mając prawie 3 promile alkoholu w organiźmie Następny artykuł

Jechał motorem mając prawie 3 promile alkoholu w organiźmie »