Strona główna
niedziela, 24 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Gabriela, Marek
Reklama:

Reklama:

 

Data dodania: 11 października 2017

Strona główna » Aktualności » Pożyczka na prawo jazdy (artykuł sponsorowany)

wielkość tekstu:A | A | AReklama:

INETGROUP Centrum Sp. z o.o.

pełne dane
reklama

Pożyczka na prawo jazdy (artykuł sponsorowany)

Prowadzenie samochodu to umiejętność niezbędna. Bez prawa jazdy trudno obecnie znaleźć jakiekolwiek zatrudnienie. Biorąc pod uwagę fakt, że spory odsetek osób zatrudniony jest w sektorze usługowym, samochód należy traktować jak narzędzie pracy. Zanim rozpoczniemy poszukiwania wymarzonej posady, warto więc zdobyć odpowiednie uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Ile kosztuje prawo jazdy?

Zrobienie prawa jazdy to niemały wydatek. Pierwsze opłaty musimy uiścić jeszcze zanim wsiądziemy za kierownicę popularnej „L-ki”. Obowiązkowe są bowiem badania lekarskie, na podstawie których orzeka się zdolność do kierowania pojazdami. Są one płatne, a zgodnie z przepisami z 2017 roku za ich przeprowadzenie zapłacimy minimum 200 złotych. Największy koszt, to jednak zrobienie kursu na prawo jazdy. Ten obejmujący kategorię B, kosztuje od 500 do 2000 złotych (cena zależna od wewnętrznych ustaleń szkoły jazdy) i składa się z części teoretycznej i praktycznej. Należy pamiętać, że cena ukończenia kursu nie dla każdego jest taka sama. Zanim zostaniemy dopuszczeni do egzaminu państwowego, instruktor oceni nasze umiejętności praktyczne. Jeśli stwierdzi, że ich poziom nie jest wystarczający, musimy dokupić kolejne godziny zajęć „za kółkiem”. Następnie możemy przystąpić do egzaminu, składającego się z etapu teoretycznego (jego koszt to 30zł) oraz praktycznego (kosztuje 140 zł). Po uzyskaniu pozytywnego wyniku z obu części, musimy jeszcze pokryć koszt wydania dokumentu, który obecnie wynosi 100,50 zł.

Przyjmując najbardziej optymistyczny wariant, czyli zakładając, że wystarczy nam – przewidziane w ramach kursu – 30 godzin jazdy oraz, że zdamy egzamin za pierwszym razem, uzyskanie uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi (kat. B) uszczupli nasz budżet domowy niemalże o tysiąc złotych.

Jak już jednak ustaliliśmy na wstępie, jest do wydatek niezbędny, który pewnie szybko się zwróci. Może otrzymamy atrakcyjną ofertę pracy jako kierowca, przedstawiciel handlowy lub dostawca? Warto więc zainwestować okrągłą sumę, żeby nie pozostawać w tyle za innymi kandydatami.

Pożyczki pozabankowe na prawo jazdy?

Jeśli nie stać Cię na tak duży wydatek, jakim jest suma wszystkich opłat, towarzyszących uzyskaniu prawa jazdy, możesz zdecydować się na wzięcie pożyczki np. w ProfiCredit. Pożyczki pozabankowe są łatwo dostępne i nie wymagają zbyt wielu formalności. Korzystając z usług firm pożyczkowych, otrzymasz nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych, które potem spłacisz w wygodnych ratach. Czy to bezpieczne? Dowiedz się więcej - proficredit.pl/pozyczki-pozabankowe-bezpieczenstwo

czytano: 951 razy

źródło: wirtualnyzgierz.pl

Reklama:

Czytaj także:


Strona głównaDrukuj dokument

A Ty co sądzisz na ten temat? Skomentuj.

wszystkich komentarzy: 0

Proszę wpisać do poniższego formularza swoje dane oraz komentarz.

Jeśli podasz swój adres e-mail, zostaniesz automatycznie powiadomiony jeśli ktoś rownież skomentuje ten artykuł.

kod

Proszę przepisać cyfry wyświetlone powyżej:


Kalendarz wydarzeń

  Marzec 2019 

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Reklama:
Ostatnio dodane
 • Praca 2017-03-14 11:24:54

  Zatrudnię Murarzy/Tynkarzy/Montera dociepleń na umowa o pracę. Praca przy ...

  więcej
 • Praca 2017-03-13 13:44:55

  Pracujesz na rynku odszkodowań! Jesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? ...

  więcej
 • Praca 2017-03-13 09:53:15

  Job Impulse Polska (kraz 3000) poszukuje osób na stanowisko: Operator ...

  więcej
Portal miejski WirtualnyZgierz.pl powstał z myślą o mieszkańcach Zgierza oraz okolic, a także o tych wszystkich zainteresowanych miastem. Misją serwisu jest promocja Miasta Zgierza poprzez nagłaśnianie wydarzeń miejskich oraz informowanie o aktualnościach i życiu w mieście. Twórcy za cel postawili sobie utworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy zgierzanami, organizacjami, urzędami oraz firmami w mieście oraz w jego sąsiedztwie. Stąd nacisk na interaktywną stronę portalu - możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń, aktualności miejskich, gospodarczych, sportowych, ciekawostek, imprez, zdjęć, filmów, informacji o firmach. Zapraszamy!
osób online: 27 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe Agawe
X
Przeprowadzka międzynarodowa nie musi być droga! (artykuł sponsorowany) Następny artykuł

Przeprowadzka międzynarodowa nie musi być droga! (artykuł sponsorowany) »