Strona główna
piątek, 15 stycznia 2021 r.
imieniny obchodzą: Arnold, Paweł
Reklama:

Reklama:

 

Data dodania: 18 grudnia 2020

Strona główna » Aktualności » Coway Classic – wysoka jakość filtracji powietrza

wielkość tekstu:A | A | AReklama:

MK-Projekt s.c. Marek Majewski Dorota Kuzańska-Majewska

 • Al. Armii Krajowej 2 lok. nr 6, piętro I, vis a vis McDonalds
 • 95-100 Zgierz
 • tel. 505 176 752

 • http://www.mk-projekt.pl
pełne dane
www.mk-project.pl
reklama

Coway Classic – wysoka jakość filtracji powietrza

 Firma Coway jest znaną i docenianą firmą na całym świecie. Ich produkty cechują się dużą wydajnością, przystępną ceną, ciekawym designem oraz energooszczędnością. Oczyszczacze powietrza Coway zostały wyposażone w wysokiej jakości filtry, które skutecznie oczyszczą powietrze nawet z najdrobniejszych zanieczyszczeń. Zanieczyszczone powietrze to problem, z którym stykamy się codziennie. Nie tylko w okresie grzewczym zostają przekroczone dopuszczalne normy zanieczyszczeń. W naszych mieszkaniach nieustannie mamy styczność z pyłkami kurzu, roztoczami czy zarodnikami pleśni i grzybów. Skutecznym rozwiązaniem w walce z zanieczyszczonym powietrzem są oczyszczacze powietrza!

Oczyszczacz powietrza Coway Classic 

Dzięki wydajności na poziomie 300 m³/h, oczyszczacz powietrza Coway Classic doskonale się sprawdzi się do pomieszczeń o powierzchni 40 m². Model ten charakteryzuje się niezwykle cichą pracą i energooszczędnością. Poziom głośności w najniższym trybie wynosi jedynie 22 dB, więc sprawdzi się w pokoju dziecka czy sypialni. Sam oczyszczacz jest smukły i elegancki, więc doskonale dopasuje się do każdego wnętrza.
 

Sposób filtracji powietrza 

W oczyszczaczu Coway Classic filtracja powietrza odbywa się za pomocą aż trzech filtrów.
1 Pierwszym jest filtr wstępny - jego zadaniem jest wyłapywanie większych zanieczyszczeń takich jak kurz, sierść czy włosy. Praca filtra wstępnego odciąża także pozostałe filtry przedłużając tym samym ich żywotność.
2 Kolejnym jest filtr węgla aktywnego - pozbywa się zanieczyszczeń gazowych oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy np. dym papierosowy.
3 W ostatnim etapie powietrze przechodzi przez filtr HEPA H12, który zajmuje się usuwaniem zanieczyszczeń takich jak bakterie, pyłki, roztocza czy pyły zawieszone PM10 i PM2.5.
 

Kompletne wyposażenie 

Oczyszczacz Coway Classic został wyposażony w tryb manualny oraz automatyczny. Za pomocą pierwszego z nich  możemy ustawić jedną z czterech dostępnych prędkości (1, 2, 3 oraz Turbo). Dużym udogodnieniem jest tryb automatyczny, dzięki któremu urządzenie dopasowuje pracę urządzenia do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu. Dzięki niemu możemy wybrać tryb AUTO lub ECO. Pierwszy z nich automatycznie będzie przełączał się pomiędzy 1, 2 i 3 prędkością zależnie od aktualnej jakości powietrza. Natomiast tryb ECO działa na tej samej zasadzie co tryb AUTO, lecz wyłącza się kiedy stan powietrza jest dobry przez co najmniej 10 minut i włącza się ponownie kiedy jakość powietrza się pogorszy.
 

Komfort użytkowania 

Oczyszczaczem Coway Classic można sterować za pomocą panelu kontrolnego, który znajduje się w górnej części obudowy. O aktualnym  trybie pracy czy konieczności wymiany filtra informują nas specjalne kontrolki. Z przodu urządzenia znajduje się duży, okrągły wskaźnik, który informuje nas o jakości powietrza poprzez kolorowe podświetlenie. Kolor niebieski - dobra jakość, zielony - średnia, żółty - zła, czerwony - bardzo zła. Coway Classic został także wyposażony w blokadę rodzicielską, dzięki czemu można zablokować dotychczasowe ustawienia.

Podsumowanie - Coway Classic 

Coway Classic to oczyszczacz powietrza z wysokim stopniem skuteczności w działaniu. System filtracyjny usuwa nawet 99,5% zanieczyszczeń. Model ten został przeznaczony do powierzchni o wielkości do 40 m², a jego wydajność kształtuje się na poziomie 300 m³/h. Oczyszczacz charakteryzuje się energooszczędnością oraz bardzo cichą pracą. Elegancki wygląd wpasuje się w każde wnętrze.  
 
Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl
 

czytano: 134 razy

źródło: materiał partnera

Reklama:

Czytaj także:


Strona głównaDrukuj dokument

A Ty co sądzisz na ten temat? Skomentuj.

wszystkich komentarzy: 0

Proszę wpisać do poniższego formularza swoje dane oraz komentarz.

Jeśli podasz swój adres e-mail, zostaniesz automatycznie powiadomiony jeśli ktoś rownież skomentuje ten artykuł.

kod

Proszę przepisać cyfry wyświetlone powyżej:


Kalendarz wydarzeń

  Styczeń 2021 

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Reklama:
Ostatnio dodane
 • Praca 2017-03-14 11:24:54

  Zatrudnię Murarzy/Tynkarzy/Montera dociepleń na umowa o pracę. Praca przy ...

  więcej
 • Praca 2017-03-13 13:44:55

  Pracujesz na rynku odszkodowań! Jesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? ...

  więcej
 • Praca 2017-03-13 09:53:15

  Job Impulse Polska (kraz 3000) poszukuje osób na stanowisko: Operator ...

  więcej
Portal miejski WirtualnyZgierz.pl powstał z myślą o mieszkańcach Zgierza oraz okolic, a także o tych wszystkich zainteresowanych miastem. Misją serwisu jest promocja Miasta Zgierza poprzez nagłaśnianie wydarzeń miejskich oraz informowanie o aktualnościach i życiu w mieście. Twórcy za cel postawili sobie utworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy zgierzanami, organizacjami, urzędami oraz firmami w mieście oraz w jego sąsiedztwie. Stąd nacisk na interaktywną stronę portalu - możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń, aktualności miejskich, gospodarczych, sportowych, ciekawostek, imprez, zdjęć, filmów, informacji o firmach. Zapraszamy!
osób online: 18 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe Agawe
X
Chcesz korzystać z prądu za darmo? Zleć montaż paneli fotowoltaicznych Następny artykuł

Chcesz korzystać z prądu za darmo? Zleć montaż paneli fotowoltaicznych »