Data dodania: 13 lutego 2020

Strona główna » Aktualności » Paczkomaty blisko Ciebie w Zgierzu

wielkość tekstu:A | A | AReklama:

INETGROUP Centrum Sp. z o.o.

pełne dane
reklama

Paczkomaty blisko Ciebie w Zgierzu

Odbieraj i nadawaj paczki kiedy Ci wygodnie. Tanio, szybko i bezpiecznie.

Kolejny paczkomat w Zgierzu

InPost nieustannie dba o swój rozwój i zadowolenie klientów. To dlatego każdego dnia, stawiane są nowe maszyny, by ułatwić korzystanie z usług nadawania i odbierania przesyłek. Zgierz cieszy się już kilkunastoma takimi punktami. Najwięcej znajduje się w centrum miasta, kilka na jego obrzeżach. Dzięki temu każdy może skorzystać z paczkomatu koło swojego miejsca zamieszkania, załatwiając coś na mieście, czy wracając z pracy.

Sprawdź dokładne rozmieszczenie paczkomatów na stronie https://inpost.pl/paczkomaty-zgierz i wybierz znajdujący się w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji. Teraz możesz także korzystać z nowego urządzenia na parkingu Lidla na 3 Maja 8 https://inpost.pl/paczkomat-zgierz-zgi02m-3-maja-paczkomaty-lodzkie. Odbierz lub nadaj swoją przesyłkę przy okazji zakupów lub, gdy będziesz tamtędy przejeżdżał.

Jak odebrać paczkę w paczkomacie?

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji sprawdzić jak działają paczkomaty, nie musisz się bać, że będzie to dla Ciebie zbyt skomplikowane. Obsługa maszyny jest niezwykle intuicyjna i wszystkie instrukcje wyświetlą Ci się na monitorze.

Najłatwiejszym sposobem jest otwarcie skrytki za pomocą aplikacji InPost. Wystarczy jedno kliknięcie w telefonie, nie musisz nawet podchodzić do monitora urządzenia, dzięki czemu nawet gdyby ktoś z niego korzystał, unikniesz kolejki.

Odbioru paczki możesz również dokonać używając kodu QR lub kodu liczbowego, jaki otrzymasz w mailowym powiadomieniu o czekającej na Ciebie przesyłce. Cały proces trwa krótką chwilę.

Jeżeli nie możesz osobiście udać się do paczkomatu, wyślij kogoś zaufanego, wystarczy, że przekażesz mu kod odbioru.

Sprawne nadawanie paczek

Wysyłki za pośrednictwem InPost charakteryzują się niskimi cenami, a także wygodą dla nadawców. Dzięki usłudze szybkich nadań nie musisz się nigdzie rejestrować, ani logować. Wybierasz tylko sposób dostawy, wymiary paczki i uzupełniasz dane swoje oraz odbiorcy. Potem wystarczy tylko wydrukować wygenerowaną etykietę, zeskanować jej kod w paczkomacie i umieścić przesyłkę we właściwej skrytce.

Możesz także cały proces nadania przeprowadzić od razu przy monitorze maszyny. Większość z nich przyjmuje płatności kartą lub blikiem. Niektóre wymagają posiadania zasilonego konta w Managerze Paczek. Informacje o tym, jak możesz zapłacić w danym punkcie, znajdziesz na stronie internetowej InPost, wybierając konkretny paczkomat.

Śledzenie paczek

Zamawiając przesyłki do paczkomatu możesz na bieżąco otrzymywać informacje o ich statusie. Ułatwia to znajomość daty odbioru. Warto w tym celu zainstalować sobie bezpłatną aplikację InPost. Dzięki niej w jednym miejscu będziesz mieć dostęp do informacji o wszystkich paczkach przypisanych do Twojego numeru telefonu. Możesz także dodawać do nich przesyłki swoich bliskich, za których odbiór będziesz odpowiedzialny. Każdorazowo przy zmianie statusu paczki wyświetli Ci się na ekranie startowym informacja, zatem nie musisz się nawet nigdzie logować. Aplikacja posiada także praktyczną funkcję przypominania o odbiorze paczki, gdy tylko znajdziesz się w pobliżu danego paczkomatu.

czytano: 349 razy

źródło: materiał partnera

Reklama:

Czytaj także:


Strona głównaDrukuj dokument

A Ty co sądzisz na ten temat? Skomentuj.

wszystkich komentarzy: 0

Proszę wpisać do poniższego formularza swoje dane oraz komentarz.

Jeśli podasz swój adres e-mail, zostaniesz automatycznie powiadomiony jeśli ktoś rownież skomentuje ten artykuł.

kod

Proszę przepisać cyfry wyświetlone powyżej: