Strona 1 z 1

Kampania AdWords dla każdego biznesu

PostNapisane: 21 lis 2014, 10:40
przez sljak
Docieraj do swoich klientów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To właśnie, w przeciwieństwie do odmiennych form reklamy, zapewnia kampania reklamowa AdWords. W dodatku siecią reklamową objęte jest 80% stron na całym świecie. Reklamy trafią do konkretnych, zainteresowanych Twoją ofertą klientów. Na bieżąco informowany będziesz o wynikach jakie osiągasz z tej najlepiej mierzalnej formy reklamy.
Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords i tak jak Ty jesteś fachowcem w swojej dziedzinie, tak ja specjalizuję się właśnie w działaniach marketingowych w Internecie. Stale pogłębiam swoją wiedzę w tym temacie, korzystając ze wsparcia firmy Google. Zleć mi prowadzenie kampanii a jako nowy klient dostaniesz promocyjnie 2 miesiące zarządzania kampanią gratis. Każdy nowy klient AdWords otrzymuje również 250 PLN na kliknięcia.
Świadczę również usługi dodatkowe: tworzenie stron opartych na WordPress, pozycjonowanie stron internetowych pod wybrane słowo kluczowe, tworzenie profili w mediach społecznościowych i wypełnianie ich contentem, tworzenie banerów i logo, konwertowanie pików Word – PDF, PDF – Word i innych.
Zapraszam do współpracy!
Kontakt: email: s.kowalski@kowalskimark.com.pl Tel: 509674504

Re: Kampania AdWords dla każdego biznesu

PostNapisane: 02 gru 2014, 09:53
przez tobi
Dzisiaj pozycjonowanie w internecie opiera się na dobrze dobranych słowach, potrzeba jeszcze czasu, aby było widać wyniki. Firma czy agencja SEO, możemy wybierać, jest tego od groma :)