Nowe mieszkania w Zgierzu

Aktualności i wydarzenia regionalne. Czekamy na Twoje informacje!

Re: Nowe mieszkania w Zgierzu

Postprzez obserwatorzy » 02 sie 2013, 11:02

o co chodzi?

no wystarczy przeczytac wskazany w mojej wcześniejszej wypowiedzi wątek/temat na forum gazeta .pl , dotyczący właśnie wybudowanych mieszkań ( a jak sami właściciele twierdza apartamentów..haha) przez Angelstars Dewenloper w Zgierzu,których tak tutaj wychwalacie :D....

bo jednak okazuje się,że to chyba cwaniaczki szukający przysłowiowych jeleni. Cenią sobie po 4 koła za m2,co przeliczając na np.60m2 mieszkanko wynosi 240tysiaków....no,to za taką cenę to kupujesz przyzwoity dom w Zgierzu......co to za interes?

a do tego panowie właściciele sa uprzejmi aż nadto tylko do czasu podpisania umowy sprzedaży...bo jak wnioskuję z wypowiedzi wskazanej przeze mnie.....to później swoich klientów mają w d......co jest typowem objawem arogancji a i zwykłego braku klasy w biznesie !!

To wyjaśnienie czynię dla tych co mieli trudność w czytaniu,myśleniu i wyciąganiu wniosków ;))
obserwatorzy
Młodzian

Re: Nowe mieszkania w Zgierzu

Postprzez RR ltd Co. » 02 sie 2013, 12:08

Jeśli pijesz do mnie, to ja nie mam nic z tym wspólnego. Marzy mi się nowe mieszkanie, ale niestety na nie mnie nie stać.
Byłem sobie trochę nawet pomarzyć na Chemików u Strusa, ale... jw.
To forum jest do niczego, czysta komercha, więcej tu nie zaglądam
RR ltd Co.
Miastowy

Poprzednia strona

Powrót do Życie codzienne w EZG.