czy ktoś zna wróżke?

Aktualności i wydarzenia regionalne. Czekamy na Twoje informacje!

czy ktoś zna wróżke?

Postprzez Daria500 » 19 sie 2013, 11:30

Czy ktoś zna jakaś zaufaną osobę w Zgierzu która wróży? Polecono mi jedną, która przyjeżdża do Zgierza raz do roku z zagranicy, nie wiem czy będę miała możliwość żeby się do niej dosta więc jak znacie jakąś to piszcie, lepiej mieć alternatywę ;)
Daria500
Rozglądam się

Re: czy ktoś zna wróżke?

Postprzez bloodo » 21 sie 2013, 23:42

Kiedyś słyszałem o jednej na Popiełuszki że dobrze wróży ,ale nie korzystałem :D
bloodo
Miastowy

Postprzez RR ltd Co. » 22 sie 2013, 06:32

Get real! :twisted:
To forum jest do niczego, czysta komercha, więcej tu nie zaglądam
RR ltd Co.
Miastowy

Postprzez Daria500 » 28 sie 2013, 16:49

bloodo napisał(a):Kiedyś słyszałem o jednej na Popiełuszki że dobrze wróży ,ale nie korzystałem :D

Jestem na etapie sprawdzania o niej opinii :D

W tym tygodniu chce podjąć decyzje do której wróżki pójdę na wróżbę. Zebrałam już parę namiarów ale chcę mieć jako takie porównanie, no i chcę dobrze wybrać :D

Ktoś jeszcze? Piszcie jeżeli możecie polecić kogoś sprawdzonego :!:
Daria500
Rozglądam się

Postprzez TIRcenter » 29 sie 2013, 14:07

Podobno jakaś jest na Placu Jana Pawła 2 w bramie tuż obok fotografa.
Informacje z branży motoryzacyjnej (ciężarówki) i transportowej: www.TIRcenter.eu
TIRcenter
Miastowy

Postprzez sh4rky » 29 sie 2013, 14:09

Jak wróżka jest dobra, to sama odgadnie że jej szukasz, wyczaruje twój numer i do ciebie zadzwoni. Pozostaje tylko czekać.
UWAGA: autor postu zastrzega sobie prawo do zmiany punktu widzenia w dowolnym momencie. Wyrażona opinia jest aktualna tylko w chwili jej pisania.
sh4rky
Młodzian

Postprzez Daria500 » 30 sie 2013, 14:07

sh4rky napisał(a):Jak wróżka jest dobra, to sama odgadnie że jej szukasz, wyczaruje twój numer i do ciebie zadzwoni. Pozostaje tylko czekać.

Hehe dobre :D ale prosze, o opinie te osoby, które rzeczywiście coś wiedzą w tym temacie.

Zebrałam 3 namiary:
- do wróżki przy placu, przez telefon wydała się miłą osobą. Ma miejsce nawet dzisiaj więc nie ma kolejek.
- na Popiełuszki, jakaś starsza kobitka, która zajmuje się wróżeniem. Na wróżbę mogłabym dopiero przyjść jutro przed południem.
- wróżka z zagranicy. I tutaj ciekawe bo kobitka wróży w kilku miastach w Polsce, ostatnio wróżyła w Łomży. Wiem, że ludzie dojeżdżają do niej z różnych miast. Obecnie jest w Zgierzu dostępna jest tylko na konkretny dzień i godzinę.
Daria500
Rozglądam się

Postprzez Daria500 » 31 sie 2013, 19:54

Decyzja podjęta, w środę mam spotkanie z wróżką z zagranicy!!! I być może nakręciłam się troszkę jak przysłowiowy szczerbaty na suchary ;) ale wiem, że idę do osoby, która zna się na rzeczy. Dzisiaj rozmawiałam z pewną panią prawnik :), która była u niej w zeszły czwartek, stwierdziła że jest kilka osób, czy miejsc które może komuś absolutnie polecić: jej stomatolog, fryzjerka, sklep gdzie kupuje wędliny i.... wróżka z Anglii :D Jestem ciekawa jak to będzie w środe :lol:
Daria500
Rozglądam się

Postprzez RR ltd Co. » 31 sie 2013, 21:00

Ciekaw jestem, kiedy nastąpi podanie namiarów na tą panią wróżkę, bo suspens rośnie jak u Hitchcocka. Niech ta parareklamowa farsa się skończy :roll:
Daria500 napisał(a):ale wiem, że idę do osoby, która zna się na rzeczy
:lol: :lol: :lol:
RR ltd Co.
Miastowy

Postprzez TIRcenter » 01 wrz 2013, 09:16

Dokładnie, marketing szeptany widać w tym temacie.

Daria500 napisał(a):ale wiem, że idę do osoby, która zna się na rzeczy.

A skąd ta pewność? Takie coś można napisać dopiero po wizycie u tej wróżki.
Informacje z branży motoryzacyjnej (ciężarówki) i transportowej: www.TIRcenter.eu
TIRcenter
Miastowy

Postprzez Daria500 » 01 wrz 2013, 20:27

TIRcenter napisał(a):Dokładnie, marketing szeptany widać w tym temacie.

Daria500 napisał(a):ale wiem, że idę do osoby, która zna się na rzeczy.

A skąd ta pewność? Takie coś można napisać dopiero po wizycie u tej wróżki.

Zebrałam opinie na temat 3, 4 wróżek, popytałam ludzi, którzy korzystali z ich wróżby. By może pochwaliłam dzień przed zachodem słońca. Więc prostuję: WYDAJE MI SIĘ :D że idę do odpowiedniej osoby, z tego względu, że słyszałam pozytywne opinie, rozmawiałam z ludźmi, którzy mieli z nimi stycznośc, poza tym z każdą wróżką rozmawiałam przez telefon. Oczywiście pełne zdanie wyrobie sobie po wizycie u wróżki.
Kontaktu do niej nie podałam, więc nie wiem skąd tutaj jakieś bolączki? :D Telefon do niej mam od znajomej, więc jest to osoba z polecenia a nie z ogłoszenia. Nie wiem, czy telefon, który mi do niej podano jest numerem prywatnym czy służbowym :D dlatego tym bardziej nie mam zamiaru nic zamieszczać.
Temat rozpoczęłam aby zebrać namiary do innych wróżek w okolicy, ponieważ tak jak wspomniałam wcześniej warto mieć alternatywę, także proszę czytać ze zrozumieniem. ;) Chyba że za moment, ktoś napisze, że celowo się pytam ludzi o namiary do innych wróżek, żeby kolejnym robić reklamę :lol:
Daria500
Rozglądam się

Postprzez RR ltd Co. » 02 wrz 2013, 07:04

Nawet login ma jak spambot :twisted:
RR ltd Co.
Miastowy

Postprzez Daria500 » 02 wrz 2013, 13:03

RR ltd Co. napisał(a):

Nawet login ma jak spambot :twisted:

Z tego co widzę to w Twoim loginie jest podana nazwa firmy? Wtrącasz się w tematy, gdzie tak naprawdę nie masz nic ciekawego do powiedzenia, na tej podstawie można by twierdzić, że to TY SPAMUJESZ FORUM. Jeżeli chcesz rozmawiać na temat loginów, spamów tudzież reklamy załóż odpowiedni temat i NIE SPAMUJ innych wątków.

BARDZO PROSZĘ MODERATORA O PILNOWANIE PORZĄDKU NA FORUM!
Daria500
Rozglądam się

Postprzez RR ltd Co. » 03 wrz 2013, 08:20

Mój login to jestem ja: RR - to moje inicjały, a ltd Co. oznacza, że jestem ograniczony :mrgreen: :twisted: :lol:
Jeśli Cię uraziłem, to przepraszam, ale doświadczenie z moderacją innego forum (www.samochodyswiata.pl) wiele mnie nauczyło i na co dzień walczę wraz z kolegami z forum z szeptanym marketingiem.
RR ltd Co.
Miastowy

Postprzez Daria500 » 03 wrz 2013, 15:28

RR ltd Co. napisał(a):Mój login to jestem ja: RR - to moje inicjały, a ltd Co. oznacza, że jestem ograniczony :mrgreen: :twisted: :lol:
Jeśli Cię uraziłem, to przepraszam, ale doświadczenie z moderacją innego forum (http://www.samochodyswiata.pl) wiele mnie nauczyło i na co dzień walczę wraz z kolegami z forum z szeptanym marketingiem.

Twoje posty nadal nie są stosowne do działu.
To nie jest dział motoryzacyjny.. Podajesz również linki do stron, które nie odpowiadają normom tego tematu.

Czy ktoś wie coś więcej o wróżce z ul Popiełuszki?
Daria500
Rozglądam się

Postprzez Daria500 » 10 wrz 2013, 15:32

Sprawozdanie z ostatnich dni.
Tak jak pisałam wcześniej w środę wybrałam się do wróżki z Anglii, ale żeby mieć lepsze porównanie co do tematu wróżek wybrałam się jeszcze do kobiety wróżącej na Popiełuszki.
Moje spostrzeżenia:

Podejście do klienta:
Oby dwie kobiety okazały się bardzo miłe i uprzejme.
Wróżka z Anglii: herbata :D
Wróżka z Popiełuszki: kawa :D

Wróżka z Popiełuszki osoba w dojrzałym wieku.

Sposób wróżenia:
Wróżka z Anglii: karty zwykłe i karty tarot (moja wróżba była odczytywana z tradycyjnych kart)
Wróżka z Popiełuszki: karty zwykłe i tarot (podobnie jak u wróżki z Anglii zażyczyłam sobie karty tradycyjne)
Obydwie mają różny sposób czytania z kart.

Czas wróżby:
Wróżka z Anglii: wróżba trwała ok. pół godziny
Wróżka z Popiełuszki: ok. 15minut :/

Szczegółowość wróżby:
Wróżka z Anglii: podaje imiona, opisuje wygląd oraz dokładne daty, przewiduje przyszłość na kilka lat do przodu.
Wróżka z Popiełuszki: podaje co wydarzy się w przeciągu np. roku czasu od wróżby.

Dodatkowe komentarze:
Wróżka z Anglii: Na koniec wróżby zadajesz w myślach pytania na każdą uzyskujesz odpowiedź.
Po wróżbie można jeszcze zadawać dodatkowe pytania.
Wróżka z Popiełuszki: Na koniec wróżby myślisz o ważnej dla Ciebie sprawie,wróżka mówi jak się rozstrzygnie.

Ogólne podsumowanie:
Część rzeczy podanych przez obydwie wróżki pokrywa się, jednak wróżka z Anglii okazała się bardziej szczegółowa w opisach.
Co do przyszłości usłyszałam dwie wersje, które raczej miały pozytywny wydźwięk.
Daria500
Rozglądam się

Postprzez Fregata » 30 sty 2014, 07:27

Dziękuję za kompletną analizę wróżek
Polecam - http://blog.otylia.pl
Fregata

Postprzez Wieslaw66 » 30 sty 2014, 09:58

Ludzie,jest XXI wiek,a Wy wierzycie w czary?
Wieslaw66
Bywalec

Postprzez kaliczynski » 11 lut 2014, 16:11

Dobry biznes te wróżenie.
Jak coś to dzwoń do mnie, powróżę z kart taniej
kaliczynski

Postprzez Wieslaw66 » 11 lut 2014, 18:26

Dzwonię.............dryńńńń-kiedy w Zgierzu nastąpi normalizacja???????
Wieslaw66
Bywalec

Postprzez Rysiekezg » 26 mar 2014, 20:09

Ja słyszałem od żony, że jej koleżanki to gdzieś koło Skarbówki sobie wróża :lol:
Rysiekezg
Rozglądam się

Powrót do Życie codzienne w EZG.